Naše činnost

 aneb jak jsme závodili, trénovali a pořádali výlety :-)

Krásná 14. místa obsadila naše družstva mladších i starších Plameňáků z SDH Klopotovice - mladí hasiči na Závodu požárnické všestranosti ve Vitčicích na I.kole celostátní hry PLAMEN 2018/2019.

Pohárová soutěž na domácí půdě se díky počasí a všem závodníkům či přihlížejícím vydařila. Požární útoky s vlastními mašinami všichni dodělali a domů si každý odvážel pohár za krásné umístění.

Noční závody v PÚ pro mladé hasiče v Bochoři - účast i našeho týmu, který si tak jako všichni odvezli domů krásnou Bochořskou sovu! Velké díky určitě patří pořadatelům a všem, kteří takové závody již po několikáté připravili, pomáhali a zajistili, program pro děti bohatý - diskotéka, ohňostroj, promítání kina, velký výběr jídla...a docela dobré...

Letos náš sbor reprezentovali na XII. ročníku Olomouckého draka ve Chválkovicích Natálka D., David D., Dominik K. a Tomáš K., kteří si zaběhli všichni svoje osobní časy a Tomášek svoji první 19!

V srpnu tohoto roku jsme přichystali oslavy 70. výročí našeho SDH. Při příležitosti této oslavy jsme nechali vyrobit prapor.

Začátkem srpna jsme uspořádali pro děti hasičské i nehasičské letní tábor. Vydali jsme se až do dalekých Krkonoš a za vedoucí musím říct, že tam bylo krásně (doufám, že děti, které s námi byly, jsou stejného názoru ;-) ).

Májka 2018

28.04.2018

Postavení májky v obci Klopotovice se konalo za krásného počasí a hojné účasti a pomoci místních obyvatel a hlavních pořadatelů dobrovolných hasičů.