Naše činnost

 aneb jak jsme závodili, trénovali a pořádali výlety :-)

Rafty 2020

25.08.2020

Tento rok jsme se místo na chatu vydali s dětmi na vodu. Vypůjčili jsme si rafty a plavili jsme se po Vltavě.

Napětí, radost, smutek i vztek. Nedělní závody mladých hasičů nabídly v mostkovické sokolovně spoustu emocí. Soutěž pořádaná již čtvrtým rokem se letos přejmenovala na počest nedávno náhle zesnulého velitele domamyslických hasičů na Lišákův šmodrchel - Memoriál Pavla Lišky.

Závody, které prověří nejen naši fyzickou zdatnost, ale i naše vědomosti. Třeba taková Morseova abeceda nám stále dává zabrat, ale ve šplhu na tyči jsme se zlepšili (a to žádnou tyč nemáme :-D ).

Díky všem našim mladým hasičům a dorostu za vzornou reprezentaci a účast v kategorii nejmladších - krásné 6.místo!!!, v kategorii mladších, starších i všech skupinách dorostu - holky, smíšené, kluci.

Výlet Ostrava

16.11.2019

Není přeci nutné se stále jen připravovat na závody, občas se můžeme vzdělávat i jinou formou. Tentokráte jsme vyrazili do hlubin ostravských dolů :-)

Drahanské uzel - družstva mladších i starších a navíc i vedoucí si poměřili svoje síly.

SDH Klopotovice se společně s mladými hasiči, rodiči či dalšími příbuznými zapojili do celorepublikového projektu Den za obnovu lesa a přijeli do Radíkova vysadit stromečky a uklidit kus lesa.

Celý den v dešti v Jednově přinesl své ovoce se skvělými výsledky všech našich mladých hasičů a dorostenek!

Závod požárnické všestrannosti ve Štětovicích byl dneska výbornou přípravou na Okresní kolo hry Plamen!

© 2016 PLAMEŇÁCI - Klopotovice
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!