O pohár starosty anebo závody mladých hasičů

02.07.2016

Dne 2. 7. 2016 se v Klopotovicích na fotbalovém hřišti uskutečnily první hasičské závody pro mladší i starší družstva hasičských sborů z okolí. Celkem se zúčastnilo: 4 družstva starších žáků, 4 družstva mladších žáků a 2 družstva přípravky, tedy těch úplně nejmenších hasičů a hasiček.

Po velkém boji si pohár pro 1. místo starších hasičů odvezlo družstvo z Nenakonic, na 2. místě se umístili hasiči z Tovačova a na 3. místě Klopotovice.

V kategorii mladších žáků obsadil 1. místo hasiči z Tovačova, na 2. místě hasiči z Olšan a 3. místo obsadili Klopotovice.

V kategorii přípravky zvítězilo družstvo z Dubu nad Moravou, Klopotovice skončili druzí.

Pro všechny zúčastněné byly připraveny sladké odměny a pro vítěze krásné poháry.

Během celého dne bylo zajištěno občerstvení s různými dobrotami, kávou, pivem a alko i nealko nápoji. Celý tento den vyvrcholil diskotékou na místním fotbalovém hřišti.