Závody

aneb jak jsme se činili v tom požárním sportu ;-)

2018

Český halový pohár v běhu na 60m v Ostravě

Pro nás trošku neobvyklé, ale s přichodem nových členů přichází i závody ve vzdálenější místech a jiných disciplínách.

Na těchto závodech si naši mladí hasiči vedli velice dobře. Všichni svoje pokusy dokončili a nikdo se nezranil!

Všem závodníkům gratulujeme a pomocníkům děkujeme!

Výstup na věž - Příbram

Naše nové dorostenky a dorostenci se zúčastnili závodů ve výstupu na věž. Děvčatům se dařilo velmi dobře. Mile nás ale překvapil Filip, který získal krásné 3. místo v kategorii dorostenci - střední.

Všem moc gratulujeme :-)

Halové závody v Tovačově - jednotlivci

V sobotu 24. 2. 2018 jsme vyrazili do Tovačova na holovou soutěž jednotlivců. Soutěžilo se v uzlování, ve člůnkovém běhu, v topografii, ve vědomostech z požární ochrany, ve zdravovědě, ale také třeba ve šplhu na tyči nebo v počtu sklapovaček za minutu.

Za SDH Klopotovice závodilo celkem 11 závodníků a ve dvou kategoriích jsme obsadili první místo:

v kategorii mladších A (6-8 let) vyhrála 1. místo Emička I.,

v kategorii mladších B (9-11 let) vyhrál 1. místo Tomáš K.

Všem závodníkům gratulujeme ke krásným sportovním výkonům a pořadatelům za hezky připravenou soutěž!

Ratajské soke

Závody v uzlování - první závody v tomto kalendářním roce s novými spoluhráči z Dubu nad Moravou.

2017

Podzimní kolo hry Plamen - Malé Hradisko

Branný závod pro hasiče, kde je třeba předvést i jiné dovednosti než jsou třeba k požárnímu útoku.

Předvedli jsme jak umíme střílet ze vzduchovky, jak se orientujeme v mapě, jak umíme uvázat uzly a poskytnout první pomoc.

Závody Bochoř

Už jste někdy zkoušeli zapojovat hadice potmě? My ano ;-)

Závody Štětovice

Trénujeme na podzimní kolo hry Plamen a proto jsme se rozhodli, že si ověříme své znalosti na předkole ve Štětovicích.

Závody Bousín

Závody Krasice

Závody Laškov

Závody Svésedlice

Závody Klužínek

O pohár starosty 2. ročník

Školní rok je za námi a prázdniny před námi, jako hasiči jsme se rozhodli je začít uspořádáním závodů u nás v Klopotovicích. Za veškerou podporu našich spoluobčanů děkujeme :-)

Závody Troubky

Zase ty velké závody se spoustou týmů = velká konkurence.

Závody Vícov

Závody Kobeřice

Závody Bolelouc

Opět se vracíme na místo činu, tady jsme před rokem závodili úplně poprvé.

Kotlíkový guláš v Ivani

A jindy zase nesportujeme a jdeme vařit ;-)

Vybíjená Věrovany

Pořád jen nezávodíme v požárním sportu, občas si i zahrajeme vybíjenou :-)

2016

Závody Tištín

Tak to jsou ty velké závody. Hra Plamen - podzimní kolo = závody v požárnické všestrannosti = uzlování, topografie, první pomoc, střelba ze vzduchovky, hasičáky a technické značky. No bylo toho hodně ;-)

Malá příprava na velké závody. Ve Štětovicích se konalo předkolo hry Plamen.

Závody Hruška

Závody Vrahovice

Cestou ze závodů jsme se zastavili popřát panu starostovi k narozeninám.

Závody Pěnčín

Závody Klopotovice

Dne 2. 7. 2016 se v Klopotovicích na fotbalovém hřišti uskutečnily první hasičské závody pro mladší i starší družstva hasičských sborů z okolí. Celkem se zúčastnilo: 4 družstva starších žáků, 4 družstva mladších žáků a 2 družstva přípravky, tedy těch úplně nejmenších hasičů a hasiček.

Po velkém boji si pohár pro 1. místo starších hasičů odvezlo družstvo z Nenakonic, na 2. místě se umístili hasiči z Tovačova a na 3. místě Klopotovice.

V kategorii mladších žáků obsadil 1. místo hasiči z Tovačova, na 2. místě hasiči z Olšan a 3. místo obsadili Klopotovice.

V kategorii přípravky zvítězilo družstvo z Dubu nad Moravou, Klopotovice skončili druzí.

Pro všechny zúčastněné byly připraveny sladké odměny a pro vítěze krásné poháry.

Během celého dne bylo zajištěno občerstvení s různými dobrotami, kávou, pivem a alko i nealko nápoji. Celý tento den vyvrcholil diskotékou na místním fotbalovém hřišti.

Závody v Troubkách

Takhle velké závody s tolika účastníky jsme nečekali. S velkým nasazením jsme se ale do toho pustili a rozhodně jsme se neměli za co stydět :-)

Závody v Olšanech u Prostějova

Naše první závodění. Měli jsme za sebou sice asi pět tréninků, ale bylo potřeba poznat to naostro :-)